Брендування транспорту

Сьогодні на вулицях міст ви бачите безліч машин, прикрашених символікою відомих брендів.

Як правило, брендування автомобілів або брендування громадського транспорту робиться за допомогою наліпок на основі вінілової плівки.  Це простий, швидкий і відносно дешевий спосіб брендування автомобіля.  Для його виконання малюнок друкують на плівці, ламінують, переносять на борт і все — брендування автомобілів завершено. Деталі залежать від поставлених цілей, бажаного терміну експлуатації та цінового сегменту.

Останнім часом все більше набирає популярності ще один вид брендування транспорту  — тентовка.  Він виконується за допомогою широкоформатного друку на тентовій тканини з пошиттям самого тенту.  Компанія Поляріс Груп, надає можливість розміщення рекламних на тенти, для цього Вам не обов’язково мати власний автопарк.  Ми допоможемо вам знайти необхідну кількість автомобілів, які  постійно пересуваються по м. Києву та всій території України. Даний вид реклами має досить тривалий термін експлуатації, тому його краще використовувати при іміджевій рекламі.

Фахівці Поляріс Груп мають досвід як поклейки вінілових плівок так і в виготовленні тентової реклами на автомобілі.

Важливо відзначити, що брендування корпоративного транспорту виявилося відмінною ідеєю:

  • по-перше, завдяки брендуванню автомобілів потенційні клієнти отримують інформацію абсолютно безкоштовно, а компанія нічого не платить за розміщення реклами на власних машинах;
  • по-друге, брендування транспорту відмінно демонструє доступність і відкритість рекламованої марки, що викликає більшу довіру для партнерів і клієнтів.
  • по-третє, люди схильні звертати увагу на яскраві наліпки на бортах машин, які рухаються на відміну від нерухомих рекламних щитів;
  • по-четверте, інформація на брендованих автомобілях сприймається оточуючими скоріше як інформація про компанію, а не реклама.

Почніть вводити, то що ви шукайте вище і натисніть кнопку Enter для пошуку. Натисніть кнопку ESC для скасування.

Повернутися наверх