Друк на сувенірній продукції

від компанії «Поляріс Груп»: швидко, якісно за доступними цінами!

Бажаючи залишити приємні спогади близькій людині чи діловому партнерові про будь-яку подію, поїздку або зустріч, люди купують сувеніри.  Але якщо це буде, наприклад, простий магніт на холодильник або звичайна чашка, яскравість спогадів може скоро потьмяніти.  По-справжньому «заякорити» гарний спогад допоможуть фото або напис, зроблені на вибраній сувенірній продукції.

Переглянути прайс

Вартість друку на сувенірній продукції

Вид сувенірної продукції Ціна, грн
Друк на футболках білих, шт. від 250 грн
Друк на футболках кольорових, шт. від 300 грн
Друк на ручках, олівцях, запальничках, флешки шт. від 10 грн
Друк на павербанках, шт. від 250 грн
Друк на чашках, термокружки, шт. від 100 грн.
Друк на текстильних екосумках, шт. від 100 грн
Картина на холсті з галерейною натяжкою, шт. від 200 грн
Підготовка макету до друку, за потреби за домовленістю
Вартість друку вказана разом з виробом
Можливий друк на виробах замовника

Даруємо подарунки

Замовити такий подарунок можна в компанії рекламно-поліграфічного сервісу «Поляріс Груп».  Вибирайте будь-який предмет зі списку:

  • чашка;
  • футболка, топ чи інший текстиль;
  • брелок, флешка, запальничка;
  • ручка, олівець;
  • щоденник, блокнот;
  • листівка, календар та багато іншого.

Звичайно, список можна розширити — тут перерахована продукція, яка користується найбільшим попитом у замовників.

Ви приїхали в інше місто, яке дуже сподобалося, придбали там білу футболку або кепку і хочете подарувати другу?  Якщо додати фотографію якої-небудь міський пам’ятки, подарунок буде виглядати набагато цікавіше і має набагато більше шансів сподобатися.  Такий подарунок можна придбати і для самого себе — оригінально, недорого, а головне, це справжній ексклюзив!

Наближається день народження колеги.  Дарувати квіти і цукерки — це загальноприйнято, це відмінний знак уваги, але такий презент давно став шаблонним.

Розкішний букет може стати доповненням до унікального подарунку — листівку з фото іменинника і вітальним написом, виконаний в будь-якій формі — урочистій, жартівливій, віршованій.  Текст ви складаєте самі і віддаєте на флешці або надсилаєте зручним для вас способом в електронній формі, і дуже скоро замовлення буде готове.  Фотографії можуть бути кольоровими або чорно-білими, тексти виконуються різними шрифтами, від самого простого і суто ділового до вишуканого, прикрашеного вигадливими завитками.

Замовивши напис або фотографію, ви зможете подарувати людині щось набагато важливіше, ніж дорогу річ, — радісні емоції і теплі спогади.  Це буде індивідуальний і дуже душевний подарунок.

Звернувшись в компанію рекламно-поліграфічного сервісу «Поляріс Груп» ви зможете не тільки оформити подарунковий або брендований напис на обраному сувенірі, але і придбати сам сувенір.

Відмінна ідея — відзначити ювілей вашої фірми пам’ятними презентами всім співробітникам чи подарунки діловим партнерам.  В роботі все повинно служити загальній справі — навіть подарунки.  Тому варто закупити для колег, наприклад, партію щоденників з логотипом компанії.  У невеликій фірмі є можливість підійти до питання більш творчо, припустимо, додати індивідуальні побажання кожного на його особистий щоденник, орієнтуючись на його посаду і професійний внесок в роботу.  А щоб вийшов справжній комплект, зберіть набори:

  • щоденник з логотипом і ручка;
  • щоденник і настільний календар-трикутник на наступний рік;
  • ручка з логотипом організації і фірмовий же блокнот для записів.

Такі подарунки виявляться до речі і на корпоративне свято з нагоди дня народження фірми, і на Новий рік, і до всенародно улюблених свят — День захисника чи Жіноче свято — 8 березня.

Клієнтам в подарунок

Де б ви не працювали, практично завжди доводиться мати справу з людьми.  Ділові відносини не зобов’язують людей обмінюватися подарунками, але різні корисні дрібниці, здатні значно полегшити життя, залишать гарне враження про те, хто їх приніс.  А це допоможе вам у роботі і в взаємовідносинах.

Якщо ви — представник флористичної компанії, можете замовити в «Поляріс Груп» маленькі кишенькові календарі з вашим логотипом і та попросіть ваших продавців вкладати їх в букети.  Якщо ви займаєтеся поширенням програмної продукції, порадуйте тих, кому оновлюєте програмне забезпечення, якісними брендованими олівцями з назвою вашої фірми, і люди знову звернуться до вас, коли їм знадобиться допомога: адже співпраця з вами виявилося і корисною, і приємною.

Якщо ви працюєте в театрі, філармонії чи музеї, нехай ваші гості, глядачі і слухачі отримають в подарунок програмки на найближчий місяць з вашим логотипом — і вони прийдуть до вас ще раз, тому що у них під рукою завжди буде інформація про вас з запам’ятовуючою картинкою .

Головне — щоб така сувенірна продукція, призначена для міні-презентів, була якісною, а для цього друкувати логотип потрібно в перевіреному місці, наприклад, в компанії рекламно-поліграфічного сервісу «Поляріс Груп».

Логотип — це важливо!

Якщо ви тільки збираєтеся відкривати свою справу, перед вами стоїть одна з найголовніших завдань — розробка зрозумілого, впізнаваного логотипу.  Це буде ваш особистий бренд.

У логотипі можуть використовуватися назва фірми (частина або цілком), символи, стрілки, малюнки.  Величезне значення має кольорова гама.  Особливо важлива чистота і яскравість кольору, його відтінок.  Іноді найкраще запам’ятовуються якісь особливо вдалі поєднання кольорів, наприклад, ніжно-блакитний з помаранчевим, або чорно-білі класичні варіанти.  А далі починає працювати асоціативна пам’ять: людина згадає вподобану їй картинку, після чого легко буде згадати фірму, якій належить це поєднання.

Друк будь-якої продукції з логотипом варто довіряти тільки справжнім професіоналам.  Неякісне виконання може зіпсувати все враження і знизить шанси на успішний розвиток вашої фірми.  Звертайтеся в «Поляріс Груп», замовляйте друк особистого логотипу або бренду компанії.  Все буде виконано на «відмінно».

Розробка і друк логотипів на будь-якої продукції, буквально від авторучок до автомобілів, — це завдання сміливо можна довірити «Поляріс Груп».

Яскрава презентація — половина успіху майже будь-якої справи.  Красива картинка, вдала обгортка — прикраса і доповнення будь-якого подарунка.  «Поляріс Груп» допоможе вам з оформленням презентів, розробкою і печаткою бренду, закупівлею сувенірної продукції для клієнтів.  Вибирайте, замовляйте, оплачуйте зручним для вас способом — в найкоротші терміни ви отримаєте саме те, що хотіли, в самому якісному виконанні.

Почніть вводити, то що ви шукайте вище і натисніть кнопку Enter для пошуку. Натисніть кнопку ESC для скасування.

Повернутися наверх