Друк та виготовлення календарів

Для чого потрібно друк та виготовлення календарів

Зазвичай календарі створюються для того, щоб рекламувати компанії і продукцію.  Також їх використовують за їх прямим призначенням або ж підносять в якості приємного подарунку.

Реклама.  Якщо ви наносите на календарі логотип компанії, контакти фірми та іншу інформацію, ви отримуєте унікальну можливість розповісти про себе потенційним клієнтам.  У процесі використання даних виробів вони будуть весь час пам’ятати про вас.  У разі необхідності у них виявляться під рукою ваші контактні дані.

Для застосування за основним призначенням.  Тематичні календарі можуть стати чудовою прикрасою квартири або офісу.  Вони обов’язково будуть виконувати свою основну функцію.

Подарунок.  Є можливість доставити радість близькій людині.  Для цього потрібно просто подарувати їй календар.  Його окрасою можуть стати фото або ж неймовірно приємні моменти з життя.  Такий подарунок стане прикрасою вашої квартири.  Також він дасть можливість завжди пам’ятати про те хороше, що сталося у вашому житті.

Види календарів

Квартальні календарі.  Призначені для розміщення на стіні.  Є можливість побачити одночасно весь квартал.  Дуже зручне рішення для сучасних офісів.  Для оптимального використання на календарі встановлюється спеціальна стрічка з передбаченим пересувним механізмом для відображення поточного дня.

Настінні календарі.  Вішаються на стіну.  На одному листку можна побачити один або ж два місяці.  Половина або більш частина аркушу  в календарі зайнято яскравим зображенням.  Для скріплення аркушів використовується пружина.

Календар піраміда.  Зазвичай ставиться на стіл.  Радує максимально компактним виконанням.  Відмінний варіант для розміщення реклами та контактних даних.  Кращий варіант сувенірної продукції.

Кишеньковий календар.  Зазвичай зберігається на столі або ж носиться з собою.  Розмір його невеликий.  Часто стає сувеніром.

Настільний перекидний календар.  Використовується двосторонній або односторонній друк.  Для перекидання листів передбачена пружина.

Плакатний календар.  Випускається у вигляді плаката, який вішають на стіну.  Зазвичай використовується в офісах.

Відривний календар.  Класичний вид.  Вішають на стіну, а потім відривають по листку.

Сьогодні існують різні види календарів.  Вибір відповідного варіанту для друку залежить від поставлених вами цілей.

Де замовити друк та виготовлення календарів в Києві

Просто зверніться в компанію рекламно-поліграфічний сервіс Полярис Груп.  Тут спеціально для вас буде розроблений календар унікального дизайну.  В процесі виготовлення будуть враховані всі ваші побажання.  Ви отримаєте чудовий календар вашої мрії.  Буде створений не тільки дизайн календаря.  Є можливість також замовити його друк, щоб втілити мрію в реальність.  Друк календарів проводиться з використанням якісних матеріалів і сучасного обладнання.  Ви можете вибрати тип матеріалу, формат  і інші особливості замовляється продукту.  Якщо ви в цьому питанні не розбираєтеся, наші фахівці обов’язково вам в цьому допоможуть.

Почніть вводити, то що ви шукайте вище і натисніть кнопку Enter для пошуку. Натисніть кнопку ESC для скасування.

Повернутися наверх