Офсетний друк

Офсетний друк — це техніка друку, звана плоский друк, а це означає, що окремі елементи матриці офсетного принтера знаходяться на одному рівні.

Матриця, яка використовується для офсетного друку, виготовлена ​​з легкого алюмінію.  Він розміщується на циліндрі і передає зображення дизайну на барабан з гумовим покриттям.  Зображення переноситься з барабана на конкретну підкладку, наприклад, крейдяний папір.  Офсетний друк дозволяє швидко і дешево реалізувати на широкому спектрі матеріалів, включаючи крейдований, офсетний і картонний папір.  Процес офсетного друку полягає в іммобілізації друкарської форми в формному циліндрі.  Потім за допомогою спеціальної ковдри фарба переноситься з форми на основу.  Тиск сталевого балона дозволяє підтримувати всю процедуру, зберігаючи відбиток.

Замовити офсетний друк

Офсетний друкВибирайте замовлення офсетного друку в Поляріс Груп.  Цей вид друку, може бути реалізований за найпривабливішими цінами навіть при дуже великих тиражах. Якість офсетного друку відрізняється від інших різновидів друку.  Офсетний друк дає найкращий результат при друкуванні однокольорових плашок чи яскравих градієнтів. Офсетний друк часто використовується для друку візиток чи білетів.

Офсетний друк використовується в більшості випадків. Той факт, що це універсальний метод, безумовно, має велике значення, але у нього є ще багато переваг.

Переглянути прайс

Офсетний друк

Виріб

Ціна, грн

Флаєр 4+0, 4+4, 500 шт.

від 320 грн

Буклет 4+4, 500 шт.

від 1090 грн

Листівка А5 4+0, 4+4, 500 шт.

від 600 грн

Листівка А4 4+0, 4+4, 500 шт.

від 980 грн

Листівка А3 4+0, 4+4, 500 шт.

від 1720 грн

Листівка А2 4+0, 500 шт.

від 3400 грн

Меню, СЕТ 4+0, 500 шт.  офсет/крафт

від 900 грн

Вартість вказана орієнтовна, кожен окремий тираж прораховуйте у менеджера

Інші види продукції офосетного друку прораховуйте у менеджера

Серед них можна виділити наступні аспекти:

  • це один із самих економічних методів друку в разі великих обсягів, тому він ідеально підходить для друку рекламних матеріалів;
  • оптимально високу якість — чіткість друку і точне відтворення кольорів і деталей;
  • висока стійкість друку;
  • можливість друку багатьох кольорів (основних і додаткових);
  • можливість використання багатьох типів матеріалів паперу, на яких можна друкувати.

Сама друкована форма, яка використовується для офсетного друку, вимагає спеціальної обробки для отримання бажаних друкованих ефектів.  Спеціалізовані фарби тут жирні і маслянисті, а тому дуже інтенсивні.  З цієї причини друк, зроблена за допомогою цієї техніки, дуже точний.

Рекламно-поліграфічний сервіс Поляріс Груп

Наша компанія пропонує  послугу офсетного друку за найпривабливішою ціною.  Ми будемо раді вам допомогти — скорегуємо тип друку під замовлення, порадимо який саме папір вибрати, а також підготуємо дизайн макету, якщо у вас його немає.  Ми для вас надрукуємо кращі рекламні матеріали, з якими ви заощадите гроші і отримаєте клієнтів.

Деякі наші роботи

 

Почніть вводити, то що ви шукайте вище і натисніть кнопку Enter для пошуку. Натисніть кнопку ESC для скасування.

Повернутися наверх