УФ-друк

УФ-друк в даний час є одним з найсучасніших методів широкоформатного друку.  Простіше кажучи, це техніка цифрового друку, яка за принципом роботи нагадує звичайний струйний принтер.  Але в порівнянні з струйним принтером, фарба для УФ-друку являє собою особливий тип рідких полімерів.

Що це таке?

УФ-друк — використовується в рекламній і інтер’єрної індустрії.  Цей вид друку відмінно працює як з широкоформатними відбитками, так і з невеликими матеріалами з дрібною деталізацією, незалежно від того, розміщуємо ми їх всередині або зовні.  УФ-друк можна використовувати на виставках, в індустрії дизайну інтер’єру та меблів, в меблевій промисловості, мистецтві, ремеслах і багатьох інших.

Одним з найбільших переваг УФ-друку є можливість його використання на будь-яких матеріалах: твердих і гнучких, гладких і незвичайної текстури, безбарвних і дзеркальних.  Наприклад, на: ПВХ, акрилі (оргсклі), ДСП, МДФ, дереві, склі, металі, полотні, плівці або екологічної шкірі.  УФ-технологія робить роздруківку стійкою до погодних умов — сонячних променів, дощу, морозу і, в значній мірі, до подряпин і стирання.

Ми використовуємо УФ-друк для виготовлення реклами, декорацій, вивісок для внутрішнього і зовнішнього використання.  Наша продукція використовується в торгових центрах, офісах, готелях, виробничих цехах і виставкових стендах.

Переглянути прайс

Вартість уф друку

УФ друк без вартості матеріалу Ціна, грн/м2
СМYK УФ 4+0 без вартості матеріалу 275 грн
СМYK УФ 4+0, фотодрук без вартості  матеріалу 400 грн
СМYK + білий УФ, 5+0 без без вартості  матеріалу 550 грн
Білий 1+0 без вартості  матеріалу 275 грн
УФ на склі чи інші глянцеві поверхні додатково обробляються спец.праймером
УФ друк на матеріалі Ціна, грн/м2
УФ друк на ПВХ 3 мм 550 грн
УФ друк на ПВХ 5 мм 800 грн
Акрил молочн/прозор. (3 мм.) 900 грн
Композит білий матовий (3 мм.) 980 грн
УФ друк на циліндричних поверхнях, чашки, термокружки 1-10 шт. 11-30 шт. 31-50 шт.
СМYK + білий 5+0 70 грн 65 грн 50 грн
УФ друк на ручках/олівцях і т.д. 1-10 шт. 11-50 шт. 51-100 шт.
СМYK + білий 5+0 20 грн 14 грн 9 грн
При друку на складних поверхнях для кращої  адгезії використовується спец.праймер

Вартість обробки матеріалів з уф друком, післядрукована

Послуга Ціна , грн
Фрезерна порізка (ПВХ до 4мм) за 1 м.п. від 7 грн
Фрезерна порізка (ПВХ от 5мм до 10мм, акрил до 5мм, композит) за 1 м.п. 9-18 грн
Фрезерна порізка по зображенню (за мітками) 15 грн
Лазерна порізка (ПЕТ, акрил) за 1 м.п. 15 грн
Підготовка макета під  порізку по зображенню за, 1 макет від 100 грн (за домовленістю)
Згинаніня на струні (ПВХ, акрил, ПЕТ) за 1 згин від 30 грн
Вартість готового виробу уточнюйте у менеджера

Переваги УФ-друку

Хороші новини для екологічно свідомих людей.  УФ-друк — один з найбільш екологічно чистих методів друку.  УФ-чорнила — це екологічно чисті чорнила, що не містять розчинників, які не виділяють шкідливих речовин і неприємних запахів під час роботи, тому ми можемо легко розмістити такі відбитки в приміщенні.

Одним з найбільших переваг УФ-технології є швидке висихання друкованої поверхні під УФ-лампами.  Це дозволяє виробляти подальшу обробку відразу після друку без ризику затримок, викликаних висиханням відбитків.

Використання білих чорнила

Це додаткова перевага УФ-друку.  Зазвичай будь-який друк пов’язаний з білою підкладкою.  У разі УФ-техніки і використання білого чорнила субстрат може мати будь-який колір і прозорість, адже є можливість окремого білого кольору.

Таким чином, індустрія реклами і дизайну надає перевагу і рекомендує УФ-технології.  Друк цим методом дозволяє розслабитися вашій уява і, як наслідок, запропонувати вашим клієнтам нові форми постійної реклами.  Різноманітність матеріалів, які можна використовувати —  величезна.  З появою цієї технології час на виготовлення реклами значно скоротився і типографії почали приймати замовлення на друк всього з одного примірника.

Замовити

Вибирайте УФ-друк і ви отримаєте ідеальну передачу глибини кольорів і фарб — фотографічну якість, можливість друку до краю матеріалу, рентабельність друку малих і великих обсягів.  Також його можна використовувати на плоских і нестандартних предметах.

Рекламно-поліграфічний сервіс Поляріс Груп

Наша компанія є однією з кращих на ринку і надає послугу друку за доступними ціною.  Крім того, УФ-друк в Поляріс Груп не має собі рівних за якістю друку, особливо по точності кольору і форми.  Це важливо з точки зору збереження іміджу бренду і просування його унікальних ідентифікаційних елементів, таких як логотип, печатка або направляючі кольору.

Все це робить УФ-друк у нас найбільш бажаним методом друку, особливо для тих, хто чітко притримується принципів використання фірмового стилю в маркетингових кампаніях і в ділових ситуаціях.

Почніть вводити, то що ви шукайте вище і натисніть кнопку Enter для пошуку. Натисніть кнопку ESC для скасування.

Повернутися наверх